Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a hajam?

Hogyan tüntessem el a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég erős és sűrű hajam van, borotválni szoktam de sok idő meg macerás szóval kéne valami olyasmi házi módszer amivel ki lehet írtani a hajhagymákat vagy gyengíteni őket is jó lenne. Légyszi mondjatok valami okosat.



2019. dec. 20. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért akarod kiirtani a hajhagymáidat? Hátha úgy alakul, hogy egyszer még szeretnéd megnöveszteni a hajadat!!

Egyébként szerintem IPL-lel tudod gyengíteni, főleg akkor hat, ha világos a bőröd és sötét a szőrzeted. Ez sem végleges, de tartós.

2019. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajra más "házi módszert", mint a borotválás, sajnos nem ismerek. Ha annyira zavar a hajad, hogy teljesen és véglegesen meg akarsz tőle szabadulni, akkor nézz utána a lézeres szőrtelenítésnek. Én még nem próbáltam, de azt állítják róla, hogy leállítja a szőrtüsző működését. Több kezelés kell, és egyáltalán nem olcsó. Azt nem tudom, hajat vállalnak-e, az nem szerepel az árlistákban, de valószínűleg azzal is ugyanúgy működik.
2019. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!