Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam, de...

Befestettem a hajam, de sárgás lett?

Figyelt kérdés
Jött a remek ötlet haverokkal, hogy milyen menő lenne szőkére festetni, mondván miért ne. Megcsináltuk, azonban inkább sárga lett, mint szőke.. Nem szívesen várnám meg míg lenő inkább csináltatnám meg rendesen.. Valakinek valami tipp? Esetleg van olyan szalon ahol vállalnak férfi hajfestést?

2019. dec. 20. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bármelyik fodrászszalon megcsinálja
2019. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 grafno ***** válasza:
10%
Az a baj ,hogy a ferfi haj az teljesen mas szerkezetu, mint a noi haj es nem lesz könnyü összehozni, ha jol tudom akkor becsehelyen mèg van olyan Mester aki mar festett fiu hajat, de nem biztos
2019. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megtudod nevezni esetleg a szalont?
2019. dec. 21. 00:03
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ne komplikáljátok már ennyire túl. A hamvasító sampont rajta hagyod kb 10 percig és máris normális színe lesz.
2019. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4, nem biztos, attól függ, hogy sikerült
2019. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Oké, benne van a pakliban hogy ha tényleg annyira szarul csinálták akkor nem fog semmit se érni. De egy próbát akkor is megér, minthogy egyből időpontot foglaljon mesterfodrászhoz :D
2019. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hamvasitó sampon? Hát ilyenről aztán végképp nem hallottam :D
2019. dec. 21. 00:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van egy csomó fajta, én is azt használtam régen. Csibesárga hajam volt, aztán kipróbáltam, és gyönyörű szőke lett. Utána mindenki dicsére a hajamat. Én a schauma silver reflexet használtam.
2019. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt akkor is használ ha tegyük fel már vagy négy hete volt festve, vagy csak egyből festés után?
2019. dec. 21. 00:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze. Én hónapokkal utána próbáltam ki. Tök mindegy hogy mikor használod. Ez a sampon csak a sárga színpigmentet változtatja 'normál' szőke színűre.
2019. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!