Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Palette...

Mi a véleményetek a Palette hajfestékekről?

Figyelt kérdés

Igaz h ennyire rossz?:S Beszeretném festetni a hajam,konkrétan erre: [link]

Esetleg erről a festékről vélemény?:D


2010. júl. 20. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ez nagyon szép szín.. :)

hát én is rengeteg rosszat hallottam a palette festékről. ugyh én azt nem próbáltam ki..viszont a 28mosásos szinezőjüket igen és arrol csak jo tapasztalataim vannak.. voltam már fekete (tényleg lekopott 28mosás után) majd utánna barna.. és azis jol sikerült.. :D

viszont barátnőm nemrég festette be a világos szőke haját ilyenre : [link] és végképp nem fogta be neki.. max olyan 1 árnyalattal lett sötétebb szőke a haja.. nagyon fura :D

2010. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen volt a hajam nemrég :D Csak meguntam.

nem tudom miért mondanak rosszat, bár egyénfüggő, de én pl. csak Palettet használok, nekem nagyon bejött. Most jelenleg tartós vörösesbarna van, de nagyon szép, még 3 hét után is megvan a színe, úgyhogy imádom :)Semmi baja tőle a hajamnak, nincs korpa, se töredezettség, se plusz zsírosodás.


Szerintem nyugodtan próbáld ki, ezt ki kell tapasztalni.

2010. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egyszer akartam nagyon szöszire a hajam, és sárga lett, palette.... viszont a sötét hajfestékei nagyon jók. Igazából ha szőkét akarsz, akkor menj el fodrászhoz, az jjól megtudja csinálni,szerintem ne otthon kisérletezgess...
2010. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát elég szar..1szer volt ..és soha többet,mert hamar lekopott a szép szín.
2010. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy tűnik itt valakinek nagyon bevált, valakinek nagyon nem. Azt hiszem h mégis megveszem,legfeljebb ha nem sikerülne,akk megvárom,míg kikopik.
2010. júl. 21. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!