Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vilagos barna hajam van és...

Vilagos barna hajam van és világos szőke lesz . Van okom félni hogy durván szét fogja roncsolni a hajamat?

Figyelt kérdés

Fodrász fogja csinálni és ilyen színű lesz [link]

a fenekemig ér a hajam és kicsit félek hogy nagyon csúnya lesz utána. Nyilván fogok használni haj pakolást stb de bennem van a félelem hogy mi van ha durván rossz lesz?! A fodrászt kérdeztem azt mondta 12% os hidrogénnel fogja csinálni de az nagyon szét veri nem ?

Van valakinek tapasztalata ? Nem nagyon bízom már a fodraszokban... A válaszokat előre is köszönöm😊

18/L



2019. dec. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőkeség mindig a legtöbb igénybevétel. Először leszívatja a színét gondolom, utána festi, hogy egyenletes legyen, és megfelelő árnyalatú. Nem tesz jót, de hogy mennyire, az függ attól, hogy milyen a hajad alapból.
2019. dec. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Davandaa ***** válasza:
Ha megfelelő eljárással egy hozzá értő fodrász fogja festeni akkor nem tesz nagy kárt a hajadban. Persze megviseli a hajat az biztos, de valamit valamiért. Utána ápolni kell. Én szalonban csináltam balayege hajat magamnak. Csak redken és kerastés termékeket használnak, tehát minőségi cucokkal dolgoztak. Nagyon szép lett a végeredmény. Pedig az én hajamat is nagyon le kellett hozzá szivatni mert alapból nagyon sötét. De azóta sem roncsolódott nagyon. Persze a töredezés az meg van de az a vasalástól, göndörítéstől, szárítástól. Szerintem kérdezd meg a fodrászt hogy milyen sampont használj rá utána. Illetve én tudom neked ajánlani a kerastés (nem biztos hogy így kell írni) samponokat, pakolásokat. Minden féle hajra van, elég drága de szerintem megéri befektetni ilyenbe hogy szép maradjon a hajad.
2019. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Davandaa ***** válasza:
*csináltattam
2019. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan jól meggondoltad? 2-3 hetente már látszani fog a lenövésed...
2019. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!