Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kell e szünetet tartani a...

Kell e szünetet tartani a szoláriumozásban?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok, nagyon fehér bőrőm van. Szeretnék normális színt, nem drakulát játszani, szóval kell e szünetet tartani vagy folyamatosan mehetek heti 1x hónapokon át?

2020. jan. 2. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 1 alkalomtól semmi bajod nem lesz jarhatsz nyugodtan.
2020. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Különösen nem tűnik soknak a heti 1. Nem tűnik "vészesnek". Csak ott a bibi, hogy már egyetlen szoli alkalom sem egészséges. Ahogy a tűző napra sem egészséges kifeküdni.

Ne csak az alkalmakra figyelj, hanem a perceket is vedd le a minimumra, ha miden képen megéri, hogy kockáztass a barnább bőrért.

2020. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En 1 heten 2xmentem
2020. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, kell szünet. Úgy, 20-30 év. Idő előtt ráncos leszel. Szép a fehér bőr.
2020. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is szép a fehér bőr! Az eszkimók és a norvégok se igen szégyellik, hogy fehér a bőrük, hanem vigyáznak, hogy le ne égjenek. A feketék sem próbálják fehéríteni a bőrük divatból (kivéve Michael Jacksont)...

Ráadásul már azt is tudjuk, hogy nem egészséges a szolárium és a lebarnult bőr. Persze, kell egy kis napfény a D vitamin miatt, de nem ilyen áron!

2020. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Akár naponta is mehetsz. Bocs a többiektől, nekem jobban bejönnek a szolizott csajok.
2020. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6. Majd 40 évesen is jobban fognak tetszeni, összeaszadt bőrrel?
2020. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!