Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szemhez és fehér bőrhöz...

Zöld szemhez és fehér bőrhöz milyen haj állna jól?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen fura szinu a szemem, egyszer nagyon zold egyszer sarga es ha nem sut ra feny akkor talan barna is. Az eredeti otletem nagyon vilagos szoke(mert ikicsit sotetebb szoke az eredeti hajszinem) de azt olvastam hogy lehet sapadt leszek tole. Akkor van meg a voros, de abban meg nagyon nemvagyok biztos:/ szerintetek?

2020. jan. 3. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a világos barna és egy szép árnyalatu vörös hajszin nagyon jól állna.A szõke az valóban sápaszt, nem mindenkinek áll jól.
2020. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hasonló paraméterekkel én vörös vagyok és imádom.

Szőkéből max valami melírozott vagy sötétebb árnyalat, a világos tényleg sápasztana.

2020. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobban a vörös.
2020. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Sok helyen olvastam, hogy a voros lenne a nyero, meg igy hogy itt is irtatok, lehet kiprobalom:)
2020. jan. 3. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy világos szőke vagy sötétebb barna. A se nem igazán sötét/világos sápaszt.

Vörösnek rengeteg árnyalata van. Van, amelyik jól állhat. Inkább a narancsos, nem a pirosas, bordós.

2020. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én tök jól néztem ki világos szőke hajjal, de sötétbarnával vagy rézvörössel is. Egyedül a fekete nem állt jól, attól voltam nagyon sápadt, mint egy hulla :D (gondolom egyértelmű, de világos bőrű és zöld szemű vagyok, eredeti hajszínem sötétbarna)
2020. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melíros szőke, közép szőke jó lehet vagy egy természetes vörös szín nagyon ütős lenne.
2020. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kopasz a legjobb választás.
2020. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hosszu, fru fru, fekete
2020. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!