Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét bordósvörös hajat...

Sötét bordósvörös hajat befogná a narancssárgás vörös hajszínező?

Figyelt kérdés
Csak ki szeretném próbálni hogy hogyan állna az ilyen szín. Mert annyira lekopott már a vörös festék meg már rendesen le is van nőve, úgy döntöttem újrafestem. viszont ez a szín már unalmas, szóval ha már befestem akkor valami másra akarom, vagyis ilyen narancssárgásvörösre (mint ez: [link] ) szerintetek befogná? vagy egyáltalán szép ez a hajszín szerintetek?
2010. júl. 21. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

színező biztos nem fogja be,

de ha világosítani akarsz, alapszabály, hogy fodrász. sötétíteni, rászínezni lehet, de nem egy embert tudok, meg magamat is, aki jobban járt volna ha nem próbálkozik világosítással...

mert a fodrász a hajszínből, utolsó festésből, haj típusából, eredeti színéből állapítja meg hogy hány % hidrogénperoxid kell a festékbe, milyen színek milyne arányban és mennyi ideig tart míg a hatóanyag kifejti a hatását.


az is lehet hogy le ekll világosítani és útána átfesteni.


ha elrontod, narancssárga leszel, és miután uszodába mész, zöld. ne kockáztass!


a szín amúgy meg szép!!!

2010. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de inkább nagyon szőke színezővel. A lenövés megmarad, de a többi világosabb vörös lesz. Ahogy a szőkítő nélkül sötét hajat nem lehet világosra festeni, színezővel sem igazán.
2010. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én a vörös hajamból akarok most szőkét csináltatni,úgyhogy most leszívatták a vöröset és ilyen színe lett amilyet te szeretnél,csak a töve lett szőke de az nagyon.Úgyhogy nekem még befestette a fodrász sötétszőkére,de úgyis átütött a vörös!

Szerintem fodrászt kérdezzél meg,ők biztosabbat tudnak mondani! :)

2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!