Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy borotváljam le a fenekemnél?

Hogy borotváljam le a fenekemnél?

Figyelt kérdés
19 f

2020. jan. 6. 04:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint bármi mást. Kell, amin csúszik a borotva, tehát fogsz egy kis tusfürdőt, bekened. Majd ahogy kényelmesen eléred pozicióban, bőrt kifeszítve belülről kifelé haladva. Csak óvatosan! Nekem még 1x sem sikerült ott megvágni magam, de nagyon máshol se. Kezdd el, kitapasztalod! Tutorialvideó erről nem nagyon lesz, bár ki tudja... csekkold le valahol xD
2020. jan. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
enyém elég szőrös de eszembe sem jutna leborotválni
2020. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
#2 #3 normális embernek nem is jut eszébe ilyesmi! :D
2020. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Én gyantáztatni szoktam, a párom imádja. 21/f, meleg
2020. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ha titeket nem zavar, hogy szargalacsinok ragadnak belé, akkor ne borotváljátok, de amúgy senkit nem érdekel.
2020. jan. 6. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok meleg, egyszerűen csak undorító, főleg egy bizonyos hossz/sűrűség mellett. Nem tudom mi köze van a melegséghez, amit olvastam akár itt gyakorin kérdéseket: elég sokan szőrpártiak...

Én nevetséges dolognak találom a szőrösség és férfiasság arányosságot. Még elméletileg az evolúció is valamilyen szinten az eltűnése felé tolódott.

2020. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan!!!
2020. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Letérdelsz, az egyik kezeddel széthúzod az egyik farpofát, a másikkal pedig kifelé mozdulatokkal leszeded.

Ui. Lányként én is szoktam, mert zavar.

2020. jan. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!