Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek tud vonzó lenni...

Szerintetek tud vonzó lenni egy fiún a simára borotvált fej vagy a tüsi haj?

Figyelt kérdés

A tinédzser lányoknál nem nagyon hallottam még olyat, hogy tetszene. :D

Vannak kivételek?

És miért tetszik nektek?



2020. jan. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ez fejformától is függ. Akinek szerencsés alakú koponyája van, és jóképű, azon jól állhat, de aki kevésbé jóképű, vagy nagyon gömbölyű feje van, az jól teszi, ha a frizurával meg arcszőrzettel kompenzálja amit genetikától nem kapott meg
2020. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van. Volt ismerősömnek tüsi haja volt, totál odavoltam érte meg vissza, nagyon jól állt neki. Viszont volt olyan osztálytársam, aki levágatta a haját, és úgy nézett ki, mint egy félig főtt tojás. Szóval igen, ez függ az arcod alakjától, attól, hogy úgy átlagban hogy nézel ki és a stílusodtól is.

18L

2020. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jol áll,de engem nem igazan izgat az esetleges partnerem haja olyat hordjon amilyen neki tetszik, csak legyen ápolt. 😃

17/L

2020. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a tüsihaj hasonlóan tüsi körszakállal, vagy egybefüggő hasonló hosszúságú borostával nagyon SZEXI tud lenni :)

akkor olyan simogatnivalóan izgi lesz a pasi feje, bárhogy simitod végig, mindenhol csak sörte-sörte-sörte :D

2020. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan a simára borotvált fejű fiúkat imádom. Nagyon szexi, férfias, és eszméletlen jó érzés simizni ❤ 17/L
2020. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nagyon.

Én is a simára borotvált fejű fiúkat szeretem.

jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!