Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan kozmetikusról...

Tudtok olyan kozmetikusról Budapesten, akinél a tartós szemöldök-és szempillafestés színe 3 hétig tart és nem 3 napig, azaz olyat, aki jó minőségű festéket használ? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Három különböző kozmetikusnál voltam és elvileg a tartós szemöldök festésnek 2-3 hétig kellene tartania. De azt figyeltem meg, hogy kb. 3 napig látszik és ennek nem látom értelmét, mert 2500 forintot dobok ki az ablakon és sajnos nem tudok 3 naponta kozmetikushoz járni.

Tartós, jó minőségű festéket használó, szép ívű szemöldököt rajzoló, igényes kozmetikusok érdekelnek.

Mielőtt még leírná valaki, hogy biztos a szemöldökömben van a hiba..., említem, hogy voltam már olyan kozmetikusnál (távol az otthonomtól..), aki úgy befestette a szemöldökömet, hogy az 3 hétig nagyon szépen látszott.

Ha tudtok valóban jó minőségű festéket használó szakembert, kérlek, jelezzétek. (Elsősorban a XVII. kerület, az Örs vezér tere, vagy a belváros van közel nekem.) Nagyon köszönöm!



2020. jan. 7. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet, hogy aki úgy festette be, hogy 3 hétig látszott, az erősebb színűre festette?
2020. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A szín ugyanaz volt. A festék minősége volt más.
2020. jan. 7. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a festék minőségével van a gond. A festék feladata hogy a szőrt befogja.

Próbàld ki a hennàval történő szemöldök festést. Az több hétig meglàtszik!!!

2020. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!