Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most lesz először leborotválva...

Most lesz először leborotválva a fejem. Mennyire lesz érzékeny az elején a bőröm?

Figyelt kérdés

17/F

Viszonylag hosszab hajam van.

Először nullással akarok átmenni rajta aztán borotvával.

Miután végeztem kennyek rá valami arcszeszt?

Mennyire lesz érzékeny a fejbőröm?

Tapasztalatok?



2020. jan. 8. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A fejed :Dd nem hajadat kellett volna írni?
2020. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább valami borotválkozás utáni bőrnyugtató krémet javasolnék rá, vagy testápolót, arcszesz helyett. Az azért csípné rendesen...

Először érzékenynek tűnik majd hideg levegőre, érintésre, bármire, de valójában inkább csak szokatlan. Aztán egy-két hét, és az lesz a természetes. Engem most már inkább az zavar, ha több napig nem tudom leborotválni, és elkezd nőni a haj, minta sapka lenne a fejemen... alig várom olyankor, hogy végre újra leszedjem 😀 Sok örömet kívánok neked is a kopasz léthez!

2020. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!