Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jót tesz a haj hagymák...

Tényleg jót tesz a haj hagymáknak ha le borotválom a hajam? Vagy van valami pozitív hatása?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy nem lesz utána se erősebb se dúsabb a hajam.

De van valami pozitív hatása a bőrömre, haj, hajhagymákra nézve?



2020. jan. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív hatása nem lesz, csak negatív. Főleg ebben a hidegben, ha nem vigyázol a fejbőrödre és nem hordasz sapkát akkor a fagy miatt elhalhatnak a hajhagymáid, magyarán nekiállsz rohamos ütemben kopaszodni, és nem fog visszanőni a hajad normálisan, ezen kívül agyhártyagyulladást is kaphatsz. És akkor ezeket csak a hideg okozza, a többi negatívumra még ki se tértem.
2020. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyárra tervezem.

Le tudnád írni a többit is?

Azt tudom, hogy óvni kell majd a naptól.

De csak ki próbálom, hogy milyen a kopasz fej.

2020. jan. 8. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A kopaszság amúgy rohadt kényelmes, de ha hideg van, vagy nagyon süt a nap, vigyáznod kell. Jól mondja az első, egy rokonomnak pl nem is volt rövid haja, de egy esőben télen egyszer nagyon megázott, és hát rohadt hideg volt, elhaltak gondolom a hajhagymái, elkezdett nagyon hullani a haja szegénynek. Ha eddig hosszú hajad volt és mondjuk nagy súlya is volt, akkor ha levágod dúsabb lesz valószínűleg. Igaz én nem lettem kopasz, de rövid hajam lett, és sokkal dúsabb, erősebb lett egy idő után, szóval most tök szép, egészséges. De ha alapból egészséges a hajad, meg nincs nagy súlya ami kikezdené a hajhagymákat, akkor nem látsz majd nagy változást. Mindenesetre garantáltan érdekes élmény lesz :D Ja, meg ha eddig festetted meg ilyenek, akkor is természetesen sokkal jobb állapotba kerül majd.
2020. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

A hajproblémák 100%-a, valamint a fejbőrproblémák 95%-a kezelhető és megelőzhető a kopaszra borotválással 😁

Nekem amúgy ettől múlt el pl. egy durva korpásodás, hogy végre kiszellőzött a fejbőröm. Más kérdés, hogy egyébként is annyira megtetszett a kopaszság, hogy azóta is borotválom rendszeresen.

2020. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!