Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik naptej a legjobb fehér...

Melyik naptej a legjobb fehér bőrre?

Figyelt kérdés
Ami be is szívódik. Nem hagy foltot maga utan. Ar nem szamit,mert inkabb tobbet fizetek,mint egy rosszert es leegek es utana szenvedek. 10 napra megyunk tropusi orszagba. Most nagyon kihipozott szinem van :D

#legjobb #naptej #feher borre
2020. jan. 9. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

50-es, vagy 50+, gyereknaptejet használok.

Nekem ezek váltak be:

Nivea 50-es

[link]

De a gyereknapozójuk is jó.

Ebből is az 50-es, csak most a 30-ast találtam meg:

[link]

Arca gyógyszertárban kapható, drágább termékeket használok, pl. La-Roche Posay

De a naptej nem elég. Nem szabad folyamatosan tűző napon lenni. És többször be kell kenni, nem elég egyszer.

2020. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a naptej NEM elég. Saját tapasztalat, én is fehér bőrű vagyok. Vegyél Dr. Chen-es Béta-karotint, a kettő együttes hatásával nem fogsz leégni.

Olvass utána, hogy a karotin miben jó. Egyél esetleg sárgarépát is olajjal.

2020. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:

Ha fényvédelem kell ami nem ragad, akkor ez:

[link]


Én napallergiás vagyok + hullafehér és ezzel nem égek le, nem ragad rám az összes por és nem csillogok tőle úgy mint egy diszkógömb.

2020. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt szeretem


[link]

2020. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!