Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy találjam meg a megfelelő...

Hogy találjam meg a megfelelő festéket?

Figyelt kérdés

Van egy hajszínező ami egész jól áll

[link]


Viszont kellene valami tartósabb.

Jó lenne hasonló árnyalat, de minden esetre a szín, amit keresek "hamvas sötét barna" sajnos ez is és az ez előtti színezőnek is volt egy kis vöröses beütése, ami nagyon nem passzolt a bőrömhöz.


Más márkát is ajánlhattok csak ne legyen túl drága, legyen tartós, ne legyen vörös pigmentes és lehetőleg ne legyen túl irritatív.

Sajnos a drogériákban elvagyok veszve a temérdek választék közt😅



2020. jan. 18. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt a színt keresed, akkor 5.0 színkódú festékek között keress.


[link]


A számok jelentése:


Elsőként a szín világossága/sötétsége szerint számoznak, tehát 1 = fekete, 10 = nagyon nagyon világos szőke. A következő számjegy a szín tónusát mutatja:

1. Hamvas (kék)

2. Irizáló (opál)

3. Arany (sárga)

4. Réz (narancs)

5. Mahagóni (narancs-vörös)

6. Vörös (piros)

7. Matt (zöld)


A tónusok között különbséget tehetünk hideg és meleg árnyalatok között. Az 1 és 2 hideg, míg a 3, 4, 5 és 6 meleg árnyalatok.

A 0-ás szám azt jelenti, hogy a szín természetes, nincs semmilyen előzőleg említett tónusa


A természetes hajad egyébként milyen?


A márka pedig, nem tudom én syosst vagy L'Oréal excellance-t használok világosabb színben. Azt tudom, hogy nincs univerzálisan jó hajfesték. Márkán, fajtán belül is van eltérés.

A krémmánián nézz körül, melyikről milyen vélemények vannak.

2020. jan. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hosszú választ!


Így néz ki az eredeti hajszínem


[link]


Bár a hossza most vállig érő annyi a különbség.

2020. jan. 18. 08:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Na megnéztem ezt a L'Oréalt és nem értem mit jelent a betű? Pl van olyan, hogy 5AR. Az mit takar? Illetve van jelentősége, hogy az árnyalat nem pl 5.1, hanem 5.15?
2020. jan. 18. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

5.1=világosbarna hamvas árnyalattal

5.15=5=világosbarna,1= hamvas és 5= vörös árnyalattal.

5AR=5=világosbarna,A=(ash)hamvas árnyalat,R=piros(rot),vörös árnyalat.

5.15=5.AR

2020. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!