Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb száraz korpás...

Mi a legjobb száraz korpás fejbőrre ami nem szárítható ki meg jobban a fejbőrt? Azt olvastam az avokado jo rá ez igaz?

Figyelt kérdés

#Száraz korpás #néha viszkető fejbőr
2020. jan. 22. 09:26
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocs rosszul írtam.

Ami nem szárítja ki meg jobban .

2020. jan. 22. 09:29
 2/10 A kérdező kommentje:

Aki tud az segítsen legyszi !

Köszönöm

2020. jan. 22. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Kinek, mi. Ez leginkább kitapasztalás kérdése. Sok minden található az interneten, érdemes azokat kipróbálni, esetleg olyan sampont venni, amibe a lehető legkevesebb szar van, és célzottan olyan hajra és fejbőrre van, ami neked problémás.

Nekem most legutóbb épp a LIDL samponja mulasztotta el (viszonylag sokára) a korpa nagy részét, és viszonylag felhasználóbarát az összetétele is.


Gyógyszertárban is érdemes utánakérdezni, hogy nem-e csinálnak hajvizsgálatot a környékeden, mert nálunk pl. van olyan, hogy egy nő megnézi a fejedet, és arra javasol olajat. A vizsgálat ingyenes, a cucc természetesen pénzes.


Kipróbálhatod ezt is: [link] Ez ilyen tök profi készítmény, ami letisztítja a fejbőrről a korpásodást okozó dolgokat.

1 evőkanálnyi cuccot összekutyulsz egy kis vízzel, belemasszírozod a fejedbe, majd lemosod. Ha hosszú hajad van, és szükségét érzed utána, akkor hajat moshatsz egy normál samponnal. Kizárólag a hajadat mosod, a fejbőrödet már ne érje.

De ezt is megkérdezheted gyógyszertárban. 2780 az ára ott is.

2020. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget !

Sajnos ez zsíros korpásra van !

Nekem száraz nagyon a fejborom !

2020. jan. 22. 11:01
 5/10 A kérdező kommentje:

Légyszi aki tud az segítsen !

Kinek mi vált be?

2020. jan. 22. 13:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Valaki segítene !?
2020. jan. 22. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, amit küldtem, az nem zsíros korpásra van. Mivel nem is sampon, hanem fejbőr tisztító, így nincs jelentősége a probléma jellegének. Azt csinálja, amit leírtam, de az oldalon a leírásban is ott van. Vagyis ez elsősorban nem arra való, hogy hajat moss vele, hanem arra, hogy a fejbőrödet megtisztítsd azoktól a gombáktól/baktériumoktól, amik a problémákat okozzák. Az már mellékes, hogy rövidebb haj esetében kiváltható a samponnal is, és nem kell már ezután pluszban hajat is mosni.

Ha ez a megoldás nem jó, akkor (mint mondtam) nagyon sok praktika van az interneten, amit alkalmazni lehet. Van, akinek ez válik be, van, akinek az.

2020. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi
2020. jan. 23. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nizoralt próbáltad már? En is ketsegbe voltam esve mert semmi nem mulasztotta el a korpaimat, allandoan szaraz fejbor erzesem volt, de nem vagyok biztos benne hogy szaraz korpam volt. Voltam en is hajvizsgalaton, ott csak a sajat maguk altal promozott termeket aja lottak, de az nem mukodott. Probald ki a Nizoralt, nekem ez segitett. Igaz, tesomnak nem segitett, de neki nem olyan gaz mint nekem volt.
2020. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: a Nizoralt én csak óvatosan javasolnám, mert hosszútávon nem használható.
2020. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!