Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyann hidratáló arckrém...

Van olyann hidratáló arckrém ami felkenés utan nem fénylik az arcon és nincs zsíros érzése?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eddig még nem találtam meg azt az arckrémet amit ha nappal felkenek akkor nem kell pl lemosnom amikor otthonról elmegyek mert fénylik tőle az arcom és zsíros érzetet kelt. Ha nektek van bevált krém ami ilyen akkor érdekelne. 😊
2020. jan. 22. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Nem a bőrtípusosnak megfelelő krémet veszed!

Válassz olyan ami bőrtípusodnak való.

Ha száraz/alipikus a bőröd, akkor érdemes picit zsírosabb krémet választani. Ha zsíros/szeboreas a bőröd, akkor pedig könnyű, vízesebb krémet válassz.

Krémmániara betudod írni a neked megfelelőt, és ott rengeteged fel fog dobni. Minden féle drogériàst, gyógyszertàrit. Meg vélemény is van róluk.

2020. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

keress géles állagú krémet, ami a bőrtípusodhoz való

feltételezem zsíros a bőröd és azért vannak ilyen problémáid az átlagos arckrémekkel


konkrét krémet nem tudok ajánlani, mert nekem szárazabb a bőröm és szinte minden gyorsan beszívódik, szóval nem lenne releváns, hogy nekem mi vált be

2020. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
CeraVe hidratálókrém
2020. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Vichy phytosolution krémje vált be.

Évekig keresgéltem a tökéletest, de mindentől zsíros lett a bőröm.

2020. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!