Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok véglege...

Mik a tapasztalataitok végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
írjatok, akik már próbáltátok!
2010. júl. 22. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm megcsináltatta!Azt mondja az egyetlen dolog amit soha nem fog megbánni hogy pénzt adott ki érte!Erős sötét sűrű szőre volt mindenhol!2 kezelés után már alig nőt ki pár vékony szőrszál!
2010. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom.Lehet,hogy kicsit drága,de legalább megéri.
2010. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban beválik, szerintem is megéri. Gondold át, hogy hányszor szenvedsz életedben, mikor téped le a gyantát, vagy epilálsz, vagy éppen megvágod magad a borotvával. Időt és erőfeszítést spórolsz meg. Ha pedig eddig kozmetikusnál szőrteleníttettél, akkor az is pénzbe került ugye, és a sok alkalom összességében elég sok pénzt felemészt, de akkor is, ha magadnak veszed a gyantát. Hosszútávon biztosan behozza a ráfordítást.
2010. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem kell arról meggyőzni, hogy megéri-e a pénzt, ha működik. De írhatnának olyanok akik már próbálták tényleg...
2010. júl. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!