Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Görbe. Már nem is lehet egyenes?

Görbe. Már nem is lehet egyenes?

Figyelt kérdés
Szeretem megnöveszteni a körmömet, de sajnos mindig az a vége, hogy nő egy kicsit, majd legörbül és hiába hajlítgatom vissza, nem marad úgy. Műkörömről szó sem lehet, 15 éves vagyok a szüleim tiltják. Más ötleteket várnék, hogy mi a teendő. És csak a hüvelyk, a mutató és a középső ujjamon hajlik le. Köszönöm!
2010. júl. 22. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

lehet hogy gyengék. én 14 éves vagyok de köbö egy hónapja hagyom meg egy kicsit hosszabra

nagyonnagyonnagyon kicsit :(

tehát szerintem az a gond hogy gyengék. ez attól is lehet hogy rágod, hogy nem adsz nekik elég nagy figyelmet.

olvatsam valahol hogy vágás előtt melegvízbe kell áztetni az elhalt bőrt nem KITÉPNI hanem visszanyomni kell. a köröm felületen meg egy kicsi nagyon kicsit reszelővel le kelll szedni az elhalt részeket. aztán körömerősítő lakkot rákenni.

remélem segítettem

14/L

2010. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
szerintem vitamin hiányod van,azért ijenek a körmeid,amugy nem ajánlom a műkörmöt én sem mert az jobban roncsolja legalábbis az enyémet...b és b1 vitamin pótlásra van szükséged és átlátszó körömlakkal kend be és megerösödik majd.
2010. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!