Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani középárkategór...

Tudtok ajánlani középárkategóriás hajgöndörítőt? Elég ügyetlen vagyok úgyhogy könnyen kezelhetőt, egyszerűt de nem túl drágát keresek.

Figyelt kérdés
Minden hajgöndörìtő tönkre vágja a hajat ? Az enyém könnyen törik akkor nem érdemes használnom?
2020. febr. 6. 13:18
 1/1 anonim válasza:
Mivel elég magas hőmérsékleten göndörítenek így biztos nem tesz jót a hajnak, ha mindenképp göndörítőt akarsz nézz utána melyiknek van esetleg olyan bevonata amitől annyira nem károsodik a haj. (Azt hiszem a Babyliss automatikus göndörítőinél van ilyen, nekem is ilyen van alkalmanként használom, két bal kezeseknek is tökéletes-ezért vettem én is) de a legjobb ha valamilyen természetes módon göndöríted pl. befonod, vannak ilyen szivacs virágok amibe betekered vizesen a hajad és göndör lesz ha megszárad stb neten rengeteg videót találsz hogy hogyan tudod hajsütő nélkül göndöríteni. Ha pedig hajsütőt használsz valamilyen hővédő sprayt vagy hajolajat tegyél a hajadra, hogy védje.
2020. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!