Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el ezt a fodrásznak?

Hogy mondjam el ezt a fodrásznak?

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez hasonló hajat szeretnék, de ezt hogy magyarázzam el neki?



2020. febr. 6. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a képet
2020. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a képet! Nem tiltott dolog!
2020. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A képet mutasd meg.
2020. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Mondd, hogy a 2000-es években divatos Beckham-frizurát szeretnéd, annyi különbséggel, hogy oldalt és körben felnyirva kéred, és csak a fetetőn hosszabbra hagyva.


Ebből érteni fogja.


De, basszus, röhögtem egy jót a kérdésed megfogalmazásán, olyan kétségbeesett panaszosra sikeredett, hogy azt vártam, kihullott mind egy szálig a hajad, és nem tudod, hogy mondd meg neki. :D

2020. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*fejtetőn
2020. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
istenem még mindig tudnak a férfiak (kisfiúk) hová süllyedni... remélem női fodrászhoz is mész... ha apám ilyen hajat látott volna meg rajtam, haza se engedett volna, és utána is csak két atyai pofon kíséretében... nem is tudnék haragudni rá... miért nem lehet könyörgöm egy férfinak férfiasan kinézni?! komolyan már én szégyellem magam a férfi nem nevében, hogy ilyenek is vannak... nem csoda, hogy csökken az ország népessége, ha teli van ilyen saját neméhez vonzódó egyedekkel...
2020. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

#6, hogy te mekkora egy ... vagy!


Mi a franc bajod van már ezzel a frizurával? Semmi extrém vagy b@ zis nincs benne, egy tipikus sportos férfifrizura. Sportoló, focista stb hetero srácok közül minden másodiknak valami ilyen van, és kb 20 éve folyamatosan divat, kisebb-nagyobb változtatással


Az ecsethajjal miért nincs problémád? - Mert az aztán tényleg b@ zis, egyéniségtelen valami...

2020. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Adom az előttem szólót:)
2020. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!