Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Hogy mondjam el ezt a fodrásznak?

[link]

Ehhez hasonló hajat szeretnék, de ezt hogy magyarázzam el neki?

Kérdések hasonló témákban: hajvágás, hajápolás, fodrászat

febr. 6. 21:34  Privát üzenet  

A válaszok
Mutasd meg neki a képet

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 6. 21:40 Privát üzenet
Mutasd meg a képet! Nem tiltott dolog!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 6. 21:43 Privát üzenet
A képet mutasd meg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 6. 22:19 Privát üzenet

Mondd, hogy a 2000-es években divatos Beckham-frizurát szeretnéd, annyi különbséggel, hogy oldalt és körben felnyirva kéred, és csak a fetetőn hosszabbra hagyva.

Ebből érteni fogja.

De, basszus, röhögtem egy jót a kérdésed megfogalmazásán, olyan kétségbeesett panaszosra sikeredett, hogy azt vártam, kihullott mind egy szálig a hajad, és nem tudod, hogy mondd meg neki. :D

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 6. 22:22 Privát üzenet
*fejtetőn

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 6. 22:22 Privát üzenet
istenem még mindig tudnak a férfiak (kisfiúk) hová süllyedni... remélem női fodrászhoz is mész... ha apám ilyen hajat látott volna meg rajtam, haza se engedett volna, és utána is csak két atyai pofon kíséretében... nem is tudnék haragudni rá... miért nem lehet könyörgöm egy férfinak férfiasan kinézni?! komolyan már én szégyellem magam a férfi nem nevében, hogy ilyenek is vannak... nem csoda, hogy csökken az ország népessége, ha teli van ilyen saját neméhez vonzódó egyedekkel...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 6. 22:30 Privát üzenet

#6, hogy te mekkora egy ... vagy!

Mi a franc bajod van már ezzel a frizurával? Semmi extrém vagy b@ zis nincs benne, egy tipikus sportos férfifrizura. Sportoló, focista stb hetero srácok közül minden másodiknak valami ilyen van, és kb 20 éve folyamatosan divat, kisebb-nagyobb változtatással

Az ecsethajjal miért nincs problémád? - Mert az aztán tényleg b@ zis, egyéniségtelen valami...

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 6. 22:37 Privát üzenet
Adom az előttem szólót:)

# 8/8Időpont febr. 6. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A fodrászom mindig a hajamat alávágja elöl és csúnyán látszik. Hogyan lehet megoldani? Mondjam a fodrásznak hogy ne vágjon alá és hagyjam megnőni? Vagy vágassam le az egészet és...
Hogy mondjam meg a fodrásznak, hogy milyen hajat szeretnék?
Ilyen hajat szeretnék. Ezt hogy magyarázzam el a fodrásznak? A felső hajrész nem számít, az oldalsó hajrészt szeretném neki elmagyarázni. Mondjam meg, hogy oldalba hármassal vágja le menedékesen?!
Olyan hajat szeretnék mint az Éjjel Nappal Budapestes Milánnak van csak nem tudom hogy mondjam a fodrásznak hogy ilyen kéne hogyan mondjam szerintetek?
Hogy mondjam fodrásznak hogy ilyen hajat szeretnék?
Hogy mondjam el érthetően a fodrásznak, ha ehhez hasonló hajat szeretnék vágatni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!