Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Nizoral sampon korpa ellen...

A Nizoral sampon korpa ellen hatásos?

Figyelt kérdés
aki használta ezt a fajta sampont bevált neki? zsíros korpa ellen is jó? válaszokat előre is köszönöm!

2020. febr. 12. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg igen!

Kicsit drágább fajta de elvileg hatásos.

Van egy olcsobb megoldás, az is gyógyszertàras. Az a neve hogy Detergens Sulfuratum. Kb 500 ft. De ha orvos írja, akkor meg ennél is olcsobb.

Nekem ez volt a hatásos. És pàromnak is ez hatott.

2020. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Nizoral gomba okozta korpa ellen jó. Nekem erre használt is. Rá van írva az ajánlott kúra. Gomba okozhat zsíros korpát. (Eucerin sampon is jó volt, de csak korpára)
2020. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig hatásos,viszont arra figyelj ha használod, hogy nagyon szárítja a hajat, így muszáj balzsamot használni.
2020. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem használ. Az meg a Selsun.
2020. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami biztosan bevált nekem, az a Vichy dercos korpásodás elleni sampon zsíros és normál hajra. Kicsit drága, de megéri.
2020. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig mintha használt volna nekem, aztán már nem ért semmit, ahogy sok más "csodaszer" sem tüntette el a korpát. A végén az segített, hogy teljesen leborotváltam a fejemet.
2020. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy fogyitabletta vagy ilyesmi, szóval nem egy "csodaszer", mint ahogy az előttem hozzászóló írta. A nizoral egy olyan szer, amiben gombaölő hatóanyag van. Ha azért viszket a fejed mert gombás, akkor segít, ha más miatt viszket, akkor nem segít.
2020. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálunk a korpásodás apai ágról egyfajta "családi átok", vagyis szebben fogalmazva, apai ágról öröklődő hajlamunk van rá - nekem és a testvéreimnek is.

Apai nagyszüleim a Detergens Sulfuratumot használták, és nekik az be is vált. Apám is próbálta a Detergens Sulfuratumot, de neki az nem volt jó, ezért átállt a Nizoral samponra, és már az frankón eltünteti neki a korpát. Nálam egyelőre a Detergens Sulfuratum teljesen jó, testvéremék pedig valami speckó sampont használnak, azt hiszem, Vichy vagy BioDerma.

Nagyon érdekes, hogy ugye a Nizoral gombás eredetű korpásodásra van, a Detergens Sulfuratum meg faggyúmirigy-túlműködés okozta korpásodás-hajzsírosodás esetén segít, és hiába vagyunk egy család, más-más eredetű a korpásodásunk.

2023. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!