Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolókat vegyek a...

Milyen hajápolókat vegyek a hajamra? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Utálom a hajamat. Barna nem túl hosszú,festeni és vasalni se szoktam szóval nem nagyon tud mitől roncsolódni.Nem tudom mi lehet a baj. Dús a hajam de a fejem tetején nagyon lelapul. Hullámosabb de néhol egy két vékony tincs begöndörödik. Heti 1× szoktam mosni van amikor 1 hétnél tovább is bírja de van amikor pár nap és tökre bezsírosodik. (Többször kéne mosnom?) Most megpróbálok keresni valami olyat ami segíthet. Ha tudtok ajánlani valamit ne tartsátok magatokban! :)

2020. febr. 16. 15:15
 1/3 balkalolka ***** válasza:
Én is utálnám a hajam ha heti 1x mosnám. Félhosszú, egy- vagy kétnaponta mosom, sérült-töredezett hajra való samponnal és hajbalzsammal, télen még hajolajjal is átkenem hogy védje a hidegtől. Sapkát nem használok, nem fésülöm soha (nem is tartok se fésűt se hajkefét), fodrász fésüli ki havonta amikor vágja. 45F
2020. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sose mosd többször, mint ahogy igényli a hajad, ellenkező hatást érsz el vele. Ha az a gond, hogy lelapul, szerintem próbáld ki a hajhabot.
2020. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borotvát, más nem is kell.
2020. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!