Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a természetes...

Szerintetek a természetes aranyszőke, mézszőke hajszín ritka itt magyaroknál?

Figyelt kérdés

Én igazi,nem festett szőkéknél csak ilyen

fehéres szőkét,ezüstös szőkét láttam csak,

ismerek is ilyet,de igazi aranyszőkét,mézszőkét

még nem láttam sohasem,de igazi vörös hajút,répavöröst is ismertem,pedig ez is ritka hajszín.(7.3,8.3,9,3,10.3) festék színben ezek lennének,amikre gondolok,csak természetes

hajszín lenne.Tehát a fehéres szőkétől vagy a vörös hajszíntől is ritkább ez a hajszín szerintetek,itt magyarországon?

Vagy csak én nem ismerek ilyen hajszínűt?

Ti ismertek ilyen arany vagy mézszőke hajút,gyereket vagy felnőttet? Tetszik nektek ez a hajszín,vagy inkább nem? Nekem gyerekként aranyszőke hajam

volt,csak bebarnult,pedig tetszik ez a

hajszín nekem.


2020. febr. 26. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap láttam igazi aranyszőke hajú lányt, ismerek is egyet és én is az vagyok. Nem mondanám, hogy ritka csak legtöbbje festi másmilyenre.
2020. febr. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jó pár aranyszőke hajú lányt szoktam látni. Szerintem szimplán azért nem látsz sok ilyen lányt, mert vagy festik, vagy pedig szimplán a környezetedben nem gyakori. Nekem nem tudom, hogy tetszik-e ez a hajszín. Mármint, nekem olyan semleges.
2020. febr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szőkéből ez a leggyakoribb, gyakoribb mint a fehéres szőke. Nagyon sok embernek van vörös pigment a hajában. Gyerekek között meg főleg gyakori a mézszőke haj, ami később bebarnul.

Szerintem azért nem látsz sokat, mert a hajfestékdobozon lévő színt várod el élőben...

2020. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, elég ritka, mint az átmeneti szőke kivételével minden világosabb hajszín is.

Maga a haj nagyon szép és különleges tud lenni tőle, az összhatást tekintve viszont általában nem igazán jön be, az arcvonások karakteresebbek és jobban kirajzolódnak sötétebb hajszín-szemöldökszín esetén.

2020. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársamnak ilyen haja van
2020. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt iskolatársamnak ilyen. Kicsit vörösesebb mint szőke. A kislányának is ugyanolyan. Szerintem nagyon szép hajszín.
2020. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van,és én meg pont azt vettem észre,hogy ez az egyik leggyakoribb hajszín..,
2020. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az eredeti hajam 7.3,de pár éve festem 9.3-ra mert világosabb szőke szerettem volna lenni.
2020. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!