Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy nöjjön a...

Mit tegyek hogy nöjjön a hajam? Es ne toredezzen?

Figyelt kérdés
1 eve vagattam le valig...azota nem igazan nőt. Akkor be is volt festve szőkére de mar regota nem festem. Gondoltam ugy jobb lesz. Vasalom is. Viszont mar azt is egy heten ketszer.hajat is egyheten egyszer mosok. Mit tehetnek hogy vissza nojjon a hajam? 😟 1 eve szinte semmit nem not ugy vettem eszre

2020. márc. 1. 17:25
 1/6 anonim válasza:
2 havonta jót tesz a hajnak egy felfrissítő vágás, a hajvasaló nagyon töri a hajat, de ha mindenképpen vasalni szeretnéd, ajánlani tudom hogy egy kondícionálót szerezz be, ugyanis az megvédi a hajvasalótól, hogy dehidratált legyen a hajad :) egy vérképet nézz, mert a vas hiánya is sokat befolyásol a hajad állagán és növekedésén :) nekem is ilyen típusú hajam van mint neked, én megoldom hajkondícionálóval és vastablettával, meg tervben van hogy kenem ricinus olajjal :) de szedhetsz rá vitamin tablettákat is, a MagicHair állítólag nagyon jó, bár én még nem próbáltam :) ajánlom hogy mielőtt bogyókat szedsz, próbáld ki a nem bogyós változatot is ;) (elég hülyén sikerült fogalmaznom de remélem érhetően írtam le :) )
2020. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze jot tesz neki a hajvagas de mar ennel rovidebre nem akarom.🥺
2020. márc. 2. 12:24
 3/6 anonim válasza:
Mindrnképp próbáld ki azt a kombót amit az előbb írtam ;) illetve van aki azt mondja, hogy a tojás segít rajta. Meg egyél sok fehérjés ételt, pl halat vagy tengeri gyümölcsöket, májat ;)
2020. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a segitseged
2020. márc. 2. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap egy csipet élesztő. Heti egyszer ricinusolaj pakolás.
2020. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*élesztőt megenni.
2020. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!