Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Éjszakai krémtől mindig...

Éjszakai krémtől mindig pattanásos leszek?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? Sokféle éjszakai krémet próbáltam már, de ha éjjelre krémet használok reggelre mindig tele vagyok pattanással, ha nem krémezek akkor nem. Természetesen előtte fürdök, arcmosás stb.
2020. márc. 5. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Bocsánat, hogy visszakérdezek, de egyszerű férfilogikával nem fér a fejembe, hogy akkor mi a francnak teszel fel éjszakai kérmet, ha jobb nélküle?


Amúgy vagy allergiás vagy rá, vagy eltömiti a pórusokat a bőrödön, és attól jön ki a kiütés. Vagy a harmadik, kacifántos ferzió, ami eszembe jut, hogy a krémtől felpuhul a bőröd, amit aztán kidörzsöl a párna.

2020. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
*verzió
2020. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek az előttem szólóval. Nem sok sütnivalód van, ha nyilvánvalóan rosszat teszel magadnak.
2020. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy használom! Hanem hogy sokfélét kipróbáltam már.
2020. márc. 5. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Az éjszakai kremek nagyon zsirosak. Valoszinuleg ettol. Probalj meg egy kevesbe zsirosat, vagy nappali krembol vigyel fel piciket többet.
2020. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!