Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma jártam fodrásznál és a...

Ma jártam fodrásznál és a mellig érő hajamat váll fölé érő frufrusra csinálta! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan sírni tudnék olyan csúnya! Nem is ezt kértem tőle! Mit tegyek, hogy újra olyan legyen mint volt? Tudtok nekem ajánlani olyan praktikákat amik segítenek gyorsan visszacsinálni az egészet (úgy értem hogy gyorsan megnöveszteni a hajat)? Előre is köszi a választ!

2020. márc. 18. 19:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
55%
A fufrud csattozd fel.. És mosd Bánfi samponnal a hajad vagy olyannal ami gyorsabban noveszti.. meg sétálj sokat a napon. Igyál sok vizet.. Akkor talán hamarabb megnő..
2020. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
És közben nem tűnt fel, hogy mennyit vág... Mondjuk a második tincsnél...? Miért nem szóltál neki????
2020. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
94%

Kamu. Ezt nem tudom elhinni. Egyszer kevesebbet kezdett vágni a fodrász, szóltam neki azonnal, többről volt szó.

Mobilodba temetted az arcod, vagy mit csináltál?

2020. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Okok, amiért megtanultam magamnak vágni, de még ombret is készíteni. Idióta qrva a felük, valakit leszoptak és arra kapnak körmös meg fodrász papírt, aztán mindenkit összegányolnak.
2020. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezt miért a "Munka" kategóriába tetted? Most mi van akkor, ha így sikerült. Vársz pár hónapot, és más lesz.
2020. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

A hajad növekedési üteme genetikailag kódolt.

Vehetsz többtucat csodaszert, nem fogod tudni gyorsítani.

2020. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hatalmas probléma! Akinek nincs annyi esze, hogy figyelje a fodrász munkáját, az megérdemli.De van egy jó hírem: a hajnak meg van az a jó tulajdonsága, hogy havi 1-2cm-t is tud nőni. Röpke fél év és már olyan lesz, mint volt.
2020. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sírd ki magad, és szokd meg, ha olyan hülye vagy, hogy közben nem jutott eszedbe.
2020. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És te közben hol voltál? Ezt nem tudom elhinni. Ha látom, hogy sokat vágna, egyértelmű, hogy szólok!
2020. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem ez elég érthetetlen. Ha nem akarsz frufrut, és látod, hogy azt vágja, akkor rászólsz.

Ha látod, magasan tartja az ollót, rászólsz. Nem tudom elhinni, hogy odamész és kérsz pár centit a végéből erre egy frufrus bobot vág.

Ne legyél ennyire nyámnyila és nyisd ki a szád a megfelelő pillanatban, ne utólag sírj.


Ha ugyanolyan hajat akarsz, mint amilyen volt, akkor miért mentél fodrászhoz?


Bemész egy fodrászhoz, hogy "hallod, ugyanilyen hajat akarok, mint amilyen most van" és vág egy frufrut? Nem hiszem el.

2020. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!