Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás után maradt barna...

Pattanás után maradt barna foltokat hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2020. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Alapozd le azt csókolom!
2020. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Tizenéves koromtól 23-ig ragyás voltam s heges.


Tél alatt is lett pár patim így idősebb fejjel is.


Van megoldás, de az nem az alapozó, az csak fedés.


Kis okos kislány megírta a tutit, azt hiszi.


Jön a jó idő, napoztasd le!!!


Nem szoli!! Hanem napozás.


Most is fog a nap már, teraszra ki szoktam menni nudizni.


Ha nagyon vészes a bőröd érdemes lehámlasztani napozással többször is a bőrödet, hogy regenerálódjon rétegenként.


Amikor nekem nagyon vészes volt, azon a nyáron 6x hámlasztottam le , de megérte.


Gyerekek s ostobák véleményére ne adj gyakorin.


Volt olyan eset már itt, hogy komoly egészségügyi gondokkal küzdött egy ember.


A sok ostoba marhaságokat írt, én és egy másik ember írtuk, hogy menjen orvoshoz, mert a tünetek a legártatlanabb dologtól halálos dolgoknak is az alap tünetei.


Lehurrogtak, lepontoztak...


Rá pár héttel pedig írt egy hozzátartozója a kérdező felhasználójáról...

Köszöni a sok gyökér válaszát, akik miatt nem ment orvoshoz az illető és belehalt.


👌👏👏

2020. márc. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Bepanthen kenőcs tüntette el.
2020. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik válaszoló leírja, hogyan kapj bőr rákot. Másra nem jó amit ír. Arrogánsan. Valószínűleg te is gugliztad már, és olvastad, hogy a helyzet nem olyan egyszerű. Vannak lézeres vagy krémes hámlasztások, általában kevesebb sikerrel. Érdemes beszélni bőrgyógyásszal, merre legyen az előre. De mondani fogja, hogy csodák nincsenek. Ez sajnos egy ilyen játék.
2020. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#3!

Fiú vagyok, influencer, műsorvezető. Fontos, hogy jól nézzek ki. 20 múltam :D A kérdés az, hogy hogyan lehet eltüntetni. Átmeneti jó megoldás az alapozó. A Napozás egészséges, de a pattanásoknak nem tesz jót!

Aki pedig olyan hülye, hogy javasolják, hogy menjen orvoshoz és nem megy az az Ő baja, ha ennyi esze van...

Mellékesen súgom meg a Garnier BB alapoz és pattanasokat távolítani el, nekem bevált, ajánlom.

Üdv: 2 voltam.

2020. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna én angolul olvastam róla sokat,így magyarrul nem annyira tudom elmagyarázni,de én pl. egy nagyon pici kurkumát teszek egy sima kenős arc maszkba és azzal egy idő után eltűnik ha használod heti 2x.Ha sok kurkumát használsz ne ijedj meg mikor leveszed sárga lesz a bőröd,de toner után simán lejön.
2020. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!