Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ki milyen izzadásgátló...

Lányok ki milyen izzadásgátló sprayt használ? Kinek melyik vált be legjobban tartósság és illat alapján?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Rexona Maximum Protect-re szavazok én is. Az illata mellékes, csak akkor érezni, ha valaki behajolna a hónaljamba.
2020. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem a rexona shower fresh a kedvencem, nagyon visszafogott tisztaság illata van és a nekem tartóssággal sincs ennél problémám
2020. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rexona Motion Sense. A Sexy Bouquet a kedvencem. 😊
2020. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Spray-k közül egyik se vált be.

Natúr krémdezodort használok, tökéletesen működik (Olivia teafa-levendula)

2020. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Old Spice 😅 Nekem csak ez vált be, de én extrém izzadós vagyok sajnos . A macisnak nagyon kellemes sárgadinnye illata van, abszolút nem pasis
2020. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A Vichy izzadásszabályozó golyós dezodorából a zöld kupakosat használom, nagyon bevált. Gyógyszertárban kapható.
2020. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mindent végigpróbáltam, de a Lady Speed Sticknél jobban nem találtam. Fantasztikus, nem hagy foltot, és a legrohanósabb nyári napokon is bírja, pedig rólam 25 fok felett szakad a víz.
2020. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!