Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jade roller vagy rózsakvarc...

Jade roller vagy rózsakvarc roller?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni ilyen arcmaszírozót, sokan mondják, hogy milyen jó, viszont nem tudom melyik fajta lenne jobb. Valakinek van tapasztalata?
2020. márc. 24. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Csak arra figyelj, hogy ne 15ezerért vedd meg, hanem rendeld meg ebayről 1500ért ugyan azt.
2020. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért én ebay-ről nem mernék ilyet venni, mert szerintem kamu. Ugyanakkor 15 ezret se adnék érte, mert az meg túlárazott. A Colourpop-nak és a Makeup Revolution-nak vannak olcsóbban ilyeneik, utóbbi európai, egyelőre nem kell vámot fizetni, ha onnan rendelsz.
2020. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ebayről szerintem se lehet eredetit szerezni. És amiket mondtál onnan tuti nem kamu?
2020. márc. 26. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezek rendes, ismert márkák, boltokban is árulják. A Colourpop-ot csak Amerikában, Makeup Revolution van Magyarországon is, igaz, nem sok termékük, ilyen "extrákat" az angol honlapjukról lehet rendelni (vagy külföldön megvenni... Edinburghben a Superdrug televolt a sminkjeikkel). Ez a hivatalos oldaluk: [link]
2020. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!