Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbeultetes tenyleg mukodik?

Hajbeultetes tenyleg mukodik?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok egyenlore nem vagyok kopasz, de szerintem homlok felett egyik oldalt ritkabb, es mirrboda kerul a sor tudni szeretnem h erdemes megprbalni?

(Bocsi. Vesszokert, ami nincs).



2020. márc. 26. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan fiatalon nagy betojnak, ha mar csak egy kicsit is feljebb huzodik a hajvonaluk, de ez teljesen normalis ilyen korban. Nem feltetkenul jelenti azt, hogy 5-10 ev mulva kopasz leszel. Lehet, hogy igy marad orokre. Kepet esetleg a homlokodrol ha kuldesz tudok tobbet mondani, foglalkoztam ilyesmivel korabban.
2020. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonytalan és nem éri meg szerintem, jobb a kopaszság.
2020. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van aki atesett rajta es tud nyilatkozni?

Nem mindenkinek all jo a kopaszodas

2020. márc. 27. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
A kopaszodás ritkán áll jól, a borotvált kopaszság viszont király dolog.
2020. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ugy is megdogalmazom, nekem szerintem az sem.
2020. márc. 28. 04:44
 6/7 anonim válasza:
Küldj képet a fejed tetejéről.
2020. márc. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most megint jonak tunik, nem idegeskedek, vitaminokat szedek normalis samponnal mosom most meg ugy nem latszik meg szerintem mashogy fesultem l, forgom is kozre jatszik megint elkezd akkor tudok kepet
2020. ápr. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!