Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A selyem párna tényleg jobb a...

A selyem párna tényleg jobb a bőrnek és hajnak, vagy ez csak marketing?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Antibakteriális ezért az arcnak mindenképpen jó ugyanis az aknénál is a bacilus okoz újabb és újabb gócokat ahogy mászkál az arcon. A hajon nem tudom mit befolyásolhatnak a bacilusok.
2020. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most rendeltem meg a split silk márkájú selyem huzatatot.. Igaz 30 ezer forint volt. Kb egy hét és megjön.utana írok véleményt, hogy vettem-e észre változást a hajamon és az arcbőrömön.
2020. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na van változás? Engem a haj miatt érdekelne.
2020. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Fényesebb a hajam :)
2020. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A semely vagy szatén a göndör hajúaknak nagyon ajánlott (én most tervezek venni ágyneműt, jelenleg nézelődöm), mert nem szívja be annyira a nedvességet, tehát nem szárítja ki a hajat, bőrt alvás közben. A göndör haj pedig sokkal hajlamosabb a kiszáradásra, töredezésre.
2020. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!