Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oxy póthaj vélemények vagy...

Oxy póthaj vélemények vagy bármilyen márkájú póthaj ajánlások?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy van e olyan aki már vásárolt oxy póthajat és el tudná mondani a véleményét.

Vagy annak is örülnék ha bármilyen márkájú de számotokra bevált póthajat tudnátok ajánlani, milyet érdemes venni.

Előre is köszönöm



2020. márc. 27. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy még aktuális-e de én az Ashlynn Braid póthajat javasolnám. Egyáltalán nem károsítja a saját hajamat mivel damillal működik, a minőségéről ne is beszéljünk. Vettem már póthajat amerikában is, de ilyen minőséggel még sehol se találkoztam. Biztos lehetsz benne, hogy ez igazi emberi haj. Ahogy megfogod érezni lehet.

Azért szeretem mert damilos ugye ezért bármikor le tudod venni meg feltenni magamnak, vannak olyan napok ahol egyáltalán nem akarok póthajat feltenni akkor nem teszem fel, de amikor fel akarom akkor is csak percek kérdése.

Ha póthajat választasz akkor mindenképp őket próbáld ki! Hidd el én már végig jártam, több mint 10 éve hordok mindenféle póthajat!

2020. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 12. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!