Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemyények ezekről a termékek...

Vélemyények ezekről a termékekről? R&B hajpakolás és Mask of Magnaminty (öntartósító) arcmaszk

Figyelt kérdés
Erről a két lush termékről lenne szó. Mit tapasztaltatok? Megéri kipróbálni őket? Milyen típusú arcbőrötök, hajatok van? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 1. 19:46
 1/2 anonim válasza:

Az arcpakolás nagyon jó. Én is öntartósító változatban szereztem be, egy hátránya van, hogy ugye hamarabb megromlik. Viszont nekem azt mondta az eladó srác, hogy ebben több a méz és valamivel lágyabb az állaga, így kíméletesebb a bőrhöz. Nos, valóban csodaszer! Alapvetően kombinált típusú az arcbőröm, vannak kifejezetten zsíros részei (leginkább a T zóna), de szárazabbak is. Arcmaszkként/ pakolásként alkalmazva az egész bőröd selymes lesz tőle, és segít lehúzni a gyulladást, esetleges pattanásokat. Kellemes, hűsítő érzés, mikor hagyod hatni. Én 15-20 percet is szoktam pihentetni. Van, hogy egy kezdődő pattanásnál csak az adott területre rakok egy kicsit belőle, és jelentem, elég eredményesen megbirkózott vele szinte minden esetben!

Összességében megéri kipróbálni, ha van lehetőséged menj be az üzletbe, ott fel tudod kenni pl. a kezedre tesztelni :)

2020. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én ott dolgoztam sokáig, szóval tudok segiteni pluszban picit :)

A Mask of magnaminty-t száraz bőrre tilos, teljesen felsérti, kiszárítja! Kombinált, zsíros bőrre kell alkalmazni, plusz ha pattanásos típus vagy akkor sokat segít, de ezt előttem leírták :)

Az R&B pedig egy hajbanmaradó hajkondi, nem pakolás! Kevés kell belőle a hajvégekre, félszáraz/száraz hajon alkalmazva és ha megtanulod jól adagolni tényleg sokat segít, kevésbé fog töredezni.


Jelenleg ugye nem annyira tudnak segíteni az üzletben, de egyébként mindent elmondanak hogyan használd, milyen bőr/hajtipusra van stb, nyugodtan kérdezd az eladókat! :)

2020. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!