Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ügye attól még hogy nagyon...

Ügye attól még hogy nagyon gyerekes arcom van állhat jól a hosszú haj? Fiúk, lányok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sok barátnőm szerint egy rövidebb fazon nőiesebbé tenne, és az egyenes hosszú haj csak még jobban gyerekesít. Szerintetek is? Ha jó így nekem gondolom nem éri meg változtatni.

20/l


2020. ápr. 2. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a hajon múlik. És miért baj, ha gyerekes az arcod? Még jó, hogy nem nézel ki idősnek vagy egy nagyon komoly nőnek 20 évesen.
2020. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem. Amíg én jól érzem magam így, nem vágatom le. Egyébként derékig ér, és sokszor úgy szólítanak miatta hogy ősasszony. De engem nem nagyon izgat, ezeken csak jókat szoktam röhögni.
2020. ápr. 2. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyerekesít, lehet nagyon is nőies a hosszú haj. De amúgy is az összkép számít, meg hogy neked tetsszen.
2020. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy csak féltékenyek a hosszú hajadra :)
2020. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll a rövid haj, de én is inkább a hosszúra szavazok, igazán nőies !
2020. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
1-essel, 4-essel értek egyet.
2020. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem sminkelem magam, és mindig természetes arcom van. Szerintük ha sminkelnék és rövidebb lenne a hajam nem néznék ki 15-nek. Egy szóval mindig le dedóznak. Én nem akarok kinézni 20 évesnek, és örülök ha hergelem őket ezzel, de szerintem nem függ össze nagyon a haj meg az arc.
2020. ápr. 2. 12:09
 8/8 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ha valakinek nem nőies az arca, akkor annak inkább jobb a hosszú haj.

Röviddel már lehet nem azt mondanák, hogy gyerek vagy, hanem, hogy kisfiú:D

De ez hülyeség, szerintem nem baj, ha egy lánynak fiatalos az arca.

2020. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!