Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyeim! Ti ehhez jobban...

Hölgyeim! Ti ehhez jobban értetek. Enyhén hullámos (messze nem göndör, inkább egyenes, kissé hullámos) hosszú hajtípus esetén az ilyen hajkoronákat (alább) mivel lehetne elérni?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy közben ne károsodjon (se hosszú, se rövidtávon) a haj.


1. [link]


2. [link]


2020. ápr. 2. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Kúpvassal
2020. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van amelyik haj jobban kirúgja magát, van amelyik kevésbé.

A legtutibb a dauer lenne, de az valamennyire károsítja a hajat, ilyen hosszú hajra viszonylag drága, és nem is könnyen találsz olyan fodrászt aki bevállalja.

A teljesen szelíd megoldás pedig a hajcsavaró (plusz esetleg hajhab/lakk), de mint mondtam, azt lehet hogy kirúgja a hajad.

No meg ha kevés/vékonyszálú, akkor sose fog így kinézni.

2020. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem van a legegészségesebb, legerősebb szálú hajam a világon!


Ez egyáltalán nem vicc!


;)

2020. ápr. 3. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem hullámos/göndörödésre hajlamos hajam van ha kifésülöm akkor viszont kiegyenesedik. Ha bevan fonva több napig és kibontom nekem ugyan így szokott kinézni szóval szerintem azzal is el lehet érni ezt a formát
2020. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!