Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 21 mosásos hajfestékről mik a...

21 mosásos hajfestékről mik a tapasztalatok? Világos barna hajam van szőkére szeretném festeni a végét de egyenlőre csak kipróbálnám hogy milyen. Befesti/ kiszőkiti?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezekkel a hajszínezőkkel az a tapasztalatom, hogy nem jönnek ki teljesen a hajból. Több márkát is próbáltam már, a többsége 6 hetet vagy 24 mosást ígért, de nem kaptam vissza utána az eredeti hajszínemet.

Érdemes először frizurapróba appokkal megnézni, hogy az adott hajszín hogy állna neked. A szőkítést amúgy is jobb fodrászra bízni, és nem otthon kísérletezni vele.

2020. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm anyukája fodrász ő festené be csak ugye nem rendes festékkel hanem kimoshatóval. Szerintem nem fogná be a szőke a világosbarna hajam
2020. ápr. 3. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szőke nem kopik ki,ahhoz el kell távolítani a pigmenteket a hajból
2020. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!