Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kollagént megéri erre szedni?

Kollagént megéri erre szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


21 vagyok, de mostanában hihetetlenül “beesett” arcom lett. Ebben segíthet a kollagén tabletta?

Illetve valami más megoldás létezik esetleg?

Nagyon félek, utálok tükörbe nézni miatta kb, válaszoljatok kérlek.


Köszönöm!!



2020. ápr. 5. 00:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Rossz kategória, nem már erre sem figyeltem:)))
2020. ápr. 5. 00:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fogytál mostanában? Attól is lehet. Én ha fogyok pár kilót egyből meglátszik az arcomon. Lehet betegség is. De ha egyébként jól érzed magad akkor semmi gond. A fogyás se feltétlenül betegség jele, lehet hogy mostanában kevesebbet eszel, vagy sportolsz és leadtál pár kilót.

Szerintem ne költs kollGéntablettára. 21 évesen még javában termeli a szervezeted. A kollagéntermelődés kb 25 éves korban szokott csökkenni, és állítólag a bőr állapotát is javítja, de nincs köze ahoz hogy hol legyen zsír az arcodon. Ha neked be van esve az arcod talán egyszerűen ilyen. Kiléptél a tini korból, lehet hogy most lettél nőiesebb. Nem mindenkinek van telt arca.

2020. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!