Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha szeplős vagyok?

Mit tegyek ha szeplős vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig is zavart, főleg az hogy nem barnulok le napon, csak több szeplő jön elő.. Nem szeretem őket, de nem tudok mit csinálni.Még csak nem is kék a szemem vagy világos a hajam hogy jól álljon.

Ha szeplős vagy, te mit teszel hogy előnyöddé váljon? Hogyan sminkelsz például? Köszi..


2020. ápr. 5. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csinálok, nem érzem magam csúnyábbnak ettől, más sem mondta még, sőt. Na jó, utoljára kisiskolában, ott csúfoltak miatta rengeteget.

Normál módon sminkelek, eszembe se jut eltakarni, ez is részem egyrészt, másrészt nem is tudnám vagy csak tonnányi alapozóval, de az meg iszonyú mű hatást kelt.

Olyat még sose hallottam, hogy csak a kék szemhez állna jól vagy a világos hajhoz o.O Világos bőrűeknek van, nekik meg miért nézne ki rosszul? Nekem barna szemem van és vörösesbarna hajam, de barátnőmnek fekete haj-barna szem-nagyon fehér bőr kombóval vannak szeplői és gyönyörű lány, imádják a pasik :)

2020. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ😊🙌
2020. ápr. 5. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem hogy vannak szeplőim. Szerintem cuki egy lányon. 😊 L
2020. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így is 13nak néznek😅 ezért kérdeztem például a sminket, hátha 😊👌 köszi^^
2020. ápr. 5. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég szexi tud lenni aki szeplős;)

20/f

2020. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😅😊✌️
2020. ápr. 5. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek és aranyosak a szeplők egy lányon, nincs vele semmi gond.
2020. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!