Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta nézelődök hajvitaminok körében és végre elszántam magam ,hogy amint lesz rá lehetőségem beszerzem a DM das gesunde plus hajvitaminját. Viszont lenne pár kérdésem a témával kapcsolatban. Nézegettem krémmánián az összetevők listáját, de azt nem írtaa, hogy tartalmaz e E vitamint, mert az fontos lenne. Illetve most új lett a csomagolása? Mert a régi dobozát már nem látom sehol. És ha valaki próbálta már néhány véleményt szívesen meghallgatnék róla. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, most mar azt hiszem, hogy Mivolis a neve, de az osszetevok nem valtoztak elvileg. Nem tartalmaz E vitamint. Igazabol nem tudok ujakat mondani a kremmanias velemenyekhez kepest. Nekem nem okozott pattanasokat, de ha ehgyomorra eszem, akkor emelyegek tole. Annyira nem novelte az etvagyamat, bar most eszek sorelesztot is es igy mar brutálisan ehes vagyok :D

Nekem viszonylag rossz hajam van, keves, konnyen toro es nagyon-nagyon vekony, egyenes, ebbol nyilvan egy kapszula sem fog vastag, dus hajat varázsolni :D Igazabol arra tokeletes, hogy nagyjabol megkapja a hajam a szukseges vitaminokat, es azert tuti ne hulljon meg ne torjon jobban, mint alapjaraton kellene neki. Ezt hozza is, nem torik meg vannak babahajaim, de ugyanugy havi 1 cmet no a hajam.(Valamint most kicsit jobban torik, mert csinaltam egy "kis" butasagot, de ez az en hibam :D) Nagy csodat nyilván ez sem muvel, de fenyes es puha a hajam tole, nem hullik, nekem ennyi eleg. Valamint mar 1,5 eve nem festetem, es kb 1 eve novesztem, most tartok annal a vall alatt ero hossznal, ahonnan tovabb nrm akar noni, kivancsi vagyok, hogy most fog-e tovabb, ha igem, akkor tuti, hogy ennek is koze lesz hozzá.

En azt mondom, hogy a tobbi szepsegvitaminhoz kepest ar/ertek arany szempontjabol tokeletes.

2020. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ár-érték arány alapján tényleg jó.

De ne érjen csalódás,ha nem lesz nagy változás. Ha csak nincs vitamin hiányod

2020. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Ment a zöld kéz!
2020. ápr. 7. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!