Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakáll növesztő, sűrűsítő...

The Wounded Eagle kérdése:

Szakáll növesztő, sűrűsítő vackok, hackek?

Figyelt kérdés

Főleg Barber vélemények érdekelnek. De ha van saját próbálkozás az is jöhet.

Kinek mi a tapasztalata? Lehetséges egy Keanu Reeves szakállat be foltozni? Vagy azok a kis foltok örökké ott maradnak? Jelzem 3X után járok... De még most sem mondom hogy egy viking szakállat tudnék össze hozni... Ez felejtős vagy lehetséges valami módon, akár pppassz... Szteroid(csak példa)?



2020. ápr. 11. 11:09
 1/2 anonim válasza:

Szerintem megérné kipróbálnod a Minoxidil tartalmú készítményeket. Nekem is nagyon foltos volt a szakállam, jóformán csak bajszomom és az államon volt, most sokkal-sokkal több van mint előtte.


A lényegre térve: drogériaplusz oldalról lehet rendelni ilyen termékeket, én a foligain habot ajánlom, nem vészes árban és sokáig elég, valamint nem szárítja a bőrt mint a folyékony minoxidil.


Egyébként pedig google: "minoxidil beard", találni jó sok olvasmányt használatról, tippekről és eredményekről.

2020. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Érdekes bár ez eddig ahogy láttam inkább hajra és az hullása ellen javallott, eredmények pedig szakállon elég gyatrák. Mondhatnám hogy talán nélküle is működne egy kis hormonboostal. Értem ezalatt hogy szellemi boost lehet valakinek a tudat hogy na majd ez a szer jó lesz... És az a kis hormonbomba amit ez által kaptak okoz minimális eredményt.


Saját tapasztalat 1-10ig?

2020. ápr. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!