Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítéssel mik...

Végleges szőrtelenítéssel mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni először hónalj,majd ha beválik több testrész végleges szőrtelenítésére is. Valakinek vannak tapasztalatok? Megéri? Hatékony? valóban nagyon tartós?

Illetve olvastam,hogy van több fajtája is,melyik éri meg a legjobban,és miért? és ami a legfontosabb,mennyibe kerül egy ilyen beavatkozás? köszönöm a válaszokat előre is:)


2020. ápr. 11. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is tudni kell, hogy nem végleges, hanem tartós. És nem egy kezelésből áll, hanem akár 5-10-ből, amiket időközönként meg kell ismételni.

Nem mindenkinél lehet alkalmazni. Akinek nagyon világos a szőrzete, annál nem működik, mert a fényimpulzus nem tud pigmentem hatni világos szőrön, mert gyakorlatilag nincsen benne pigment. Sötét bőrön szintén nem lehet alkalmazni.

Én nem járok kezelésre, én itthonra vettem IPL készüléket, Philipset. Már 4 kezelésen túl vagyok, és már kezdem látni a hatását a hónaljamon és a lábszáramon, de a többi helyen még nem. Egyben nagy összeget kellett érte fizetnem (200 ezret), de szerinte jobban megéri, mint kezelésre járni, ahol alkalmanként fizetsz és testtájanként.

Mert a működése ugyanaz. Az otthoni géppel 3-4 alkalommal 2 hetente kell végigmenni a területeken (nekem ez majdnem másfél óra), majd pár havonta ismétlő kezelések kellenek. Egy idő után pedig fél évente 1x elég használni. Na ezt most számold ki, Hogx kozmetikusnál mennyi lenne, vagy pedig szépségklinikán mennyibe kerülne. Az időpontokról nem is beszélve, hogy tartani kellene a 2 hetes kezeléseket az eredményességért, de neked minden időpont vállalható lenne-e.

Mert ez nem úgy működik, hogy 1-2x körbevillogtatnak és nincs rajtad szőr.

2020. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én voltam ilyen IPL szőrtelenítésen a hátammal (férfi vagyok). Elvileg rajtam sikeresnek kellett volna lennie, mert világos a bőröm és sötét a szőrzetem. Amikor telefonon egyeztettem a nővel akihez mentem, azt mondta 4 alkalom elég az ilyesmire (alkalmak között 3 hétnek kell eltelnie). Ehhez képest nem, hogy 4 alkalom nem volt elég, 8 alkalommal voltam összesen. Inkább abba is hagytam, mert ugyan úgy kinőtt a szőr, mintha nem is jártam volna ilyen IPL szőrtelenítésre egyáltalán.


Ennek már 2 éve. Akkor volt alkalmanként 30 000Ft. 8 alkalom alatt 240 000t-et fizettem ki és nekem nem használt.

2020. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!