Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baj történhetne a festett...

Mi baj történhetne a festett vörös hajammal ha szőkét kenek rá?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy festék használati utasításában hogy vörösre festett hajra ne fessük rá, de nem írta milyen hatása lenne. Baj történne? És úgy, hogy arra a vörösre már ráfestettem egy violát? (Magyarán most vöröses lila vagyok)
2020. ápr. 11. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én is rákentem egyszer szőkét a vörös hajamra amikor nem fékeztem a zebránál a nyitott sportkocsimmal, és 10 évet ültem utána :D
2020. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy festéstől még nem történik semmi, maximum picit világosabb lesz. Én rézvörösből mentem át szőkébe, úgy egy év alatt úgy, hogy csak szőkével festettem, kb 12 festés kellett hozzá, hogy szőke legyen.
2020. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!