Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is szép lassan készül...

Más is szép lassan készül levágni a saját haját?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakom és a fodrászom már zárva van kb 1 hónapja. A többi fodrász üzlet is. Kicsit félek hogy elrontom vagy csak simán szarul állna ha letolnám géppel rövidebbre. 26F
2020. ápr. 12. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Sok stressz ért mostanában és ma bekattamtam és vágtam magamnak frufrut. 2 óra sírás után itt vagyok :) soha többé nem játszok a saját hajammal

19/l

2020. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ajj ezzel nem vidítottál fel. :/

Azért remélem minden oké.

2020. ápr. 12. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
4%

1-es

Képet! Képet! Képet! 👍😁😀

2020. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár youtube videót. Én mondjuk letoltam 3mm-rrel aztán szevasz. Nem annyira érdekel, hogy néz ki a hajam.
2020. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1,5 éve növesztem a hajam ezért engem nem érint 18/F
2020. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit max. Engem mondjuk nem érint ez az egész, mert hosszú hajú lányként kiskorom óta anyukámmal vágatom.
2020. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Noknek nehezebb dolguk van, de ferfikent tehetseg kell ahhoz hogy elrontsd, letolod azt csa
2020. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Miért lenne egy nőnek nehezebb dolga? Mondjuk én alapból nem vágatom, vágom csak félévente, akkor is a végéből. Ezzel szemben ha egy férfi nem akarja elrondítani magát azzal, hogy lenyír mindent, sokkal nehezebb frizurát vágnia magának.


Tapasztalat, nekem nőként volt nagyon rövid hajam, sokkal nehezebb volt azt karbantartani, mint a hosszút.

2020. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta anyukám vágja, úgyhogy ezzel nincs problémám.
2020. ápr. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már 5 éve magamnak vágom géppel, 2 éve csak porotvalom. Szóval nem izhatnak a fordrásszal kapcsolatos dolgok :D


Kérd meg egyik ismerősödet, hogy tolja le, de magadnak is megoldhatod két tükör segítségével. Ha legfeljebb nem tetszik a végeredmény, hordj sapkát pár napig.

2020. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!