Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves fodrászok, hol találok...

Kedves fodrászok, hol találok olyan működő fodrászatot, ahol tudnak segíteni foltos hajhullás pótlásában?

Figyelt kérdés
Egy hónapja hullik a hajam egy egyre nagyobb foltban, pánikban vagyok. Olyan fodrászt keresek Budapesten, aki ezt valamilyen módon tudná hajpótlással megoldani, aki a most is nyitva tart. (Vehetnék hajat, de nem tudom feltenni!)
2020. ápr. 16. 05:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A foltos hajhullás oka megvan?

Érdemben nem tudok segíteni, instagramon szoktam fodrászt keresni, sok van aki most is nyitva van. Csak írd be a keresőbe hogy fodrász, és sokat ki fog adni. Kérdezősködj náluk, tudnak e ilyet csinálni.


De én első sorban a hajhullás okát deritenem ki és azt kezeltetném.

2020. ápr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Fodrász vagyok. Semmiképpen nem csinálnék ilyet neked. Először is alapos kivizsgálás, bőrgyógyász, fogászat, röntgenek, vérvétel, stb, stb. Egyszóval tetőtől talpig góckutatás. Meg kell találni, hogy mi az oka a hajhullásnak. Semmi értelme pótolni a foltot, ha 2 hónap ugynazon ok miatt a másik oldal is elkezd kopaszodni. Mindenképpen vizsgálatokkal kezdj.
2020. ápr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*2 hónap múlva
2020. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia kedves kérdező, itt vagy e?? Nekem is ugyan ez a probléma, ha gondolod beszélgettünk, én 44 éves nő vagyok. Január 3án vettem észre az első foltomat, ami egyik pillanatról a másikra hullott ki ott a hajam. Most kezdett el vissza nőni. Nekem most 2 foltom van, nem kicsi. Írj majd, beszéljük meg. Addig is szia
2020. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hahó????
2020. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy eltűntem. A vérképem rendben, a pajzsmirigy is, bőrgyógyász (maszek,mert más nem volt akkor /Covid/) szerint is góc, semmi bőrgyógyászati. Mandulám már nincs , mert ki kellett venni 30 éve, mert a térdízületem miatt nem tudtam már felállni (utána mintha elfújták volna, minden oké lett). Epeköves, vagyok, most készülök műtétre, utolsó esély... Muszáj pótolni a hiányzó részt, nagyon csúnya, csatolhatóssal pótolom. Mivel őszülök ugyanazzal kell festeni, mint a hajamat, csak így sem egyforma... szóval izgi. A boltitól még gyosabban hullik, marad a henna. Itt tartok, az én immunrendszerem minden gócra így reagál.
2020. júl. 21. 21:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit érdekel(ha "ebben a cipőben jár")... Fokozatosan visszanőtt a hajam(itt nagy mértekben ősz) hennával merem csak festeni. De legalább van😁
2022. aug. 22. 07:32
 8/10 anonim válasza:
Szia,kiderült, hogy pontosan mi volt az oka? Nekem sajnos 2 hónapja jelent meg egy folt ami egyre nagyobb. Rengeteg orvosnál voltam már (vagy 5 szakorvosnál) de egyelőre mindenki csak sötétben tapogatózik. Azóta lett újabb foltod?
2022. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ki lehet deríteni, ha egyébként minden rendben(leletek)... csak próbalkozni lehet. Az epehólyagomat kivették októberben(köves volt) , de a haj visszanövése már hamarabb elkezdődött. A hullás előtt nagy stresszben voltam ami fokozatosan (kb.nyáron) elmúlt, rendeződött. Érzékeny immunrendszer? 😕 Azóta (2,5 év) nem történt ilyesmi
2022. dec. 18. 11:41
 10/10 A kérdező kommentje:
... bocs, még akkor,két éve vették ki az epehólyagomat.
2022. dec. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!