Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros arcbőr ellen mit lehet...

Zsíros arcbőr ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Zsíros a homlokom, az orrom, az arcom is a szemem alatt és az állam is. Ha végig húzom az államom az ujjamat akkor érzem, hogy büdös is és sok pici fehér pattanásom van ott. Próbálkoztam már arctiszttó készítményekkel, azonban pár nap használat után kiszárította az arcbőrömet annyira, hogy elkezdett hámlani. Mit lehet tenni ilyenkor?
2020. ápr. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidratálni kell. Olajmentes krémet érdemes használni rá, ami nem zsírosítja tovább, de a nedvességet pótolja. Illetve hasznos, ha van mattító összetevő is benne.
2020. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én micellás vízzel szoktam áttörölni, és vagy valami hidratálót, vagy mostanában aloe vera gélt használok rá, ami szintén hidratálja.
2020. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a The Body Shop teafaolajos és a tengeri hínáros arcápoló családját ajánlom. Pont erre a zsiros, problemás bőrre fejlesztették ki, én imádom :)
2020. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 egyetértek, a teafaolajos nappali krém kifejezetten 10/10, a hínáros inkább kombinált bőrön működik jól (bár a tonizálót szeretem) de nagyon szuperek, az éjszakai teafás krém kicsit ragacsos de jobban hidratál mint a nappali szóval együtt tényleg szuper az eredmény.
2020. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!