Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti használtatok már a...

Csajok ti használtatok már a pattanások illetve a mitteszerrekre Garniel Skin Naturals Pure Active 200ml-s tisztító gélt?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem kiprobálni és a használati utasítás azt írja hogy nedves arcra kell rákenni de azt nem írja hogy le is kell e mosni ígyhát hagytam a bőrömön és a bal szememnél fáj a bőröm és kicsit ég lehet hogy le kelett volna mosnom? Kérlek titeket csak azok irjanak akik nem köveznek meg a hülyeségekre most nem vagyok vevő
2020. ápr. 18. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az ilyeneket le kell mosni. Pláne érzékeny bőrrel rendelkezőknek, mert ha rákeresel az összetevőire, akkor láthatod, hogy egész sok irritáló anyag van benne. Ettől független lehet valakinek beválik, de valakinek meg nem.
2020. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont ezt használom.Igen le kell mosni.(Amúgy nekem elég jól bevált,de legközelebb mosd le.)Most meg vízzel és valami lightosabb hidratáló krémet kenj rá.(nekem érzékeny bőröm van így meg esett már párszor,hogy elkezdett fájni és így valamennyire meg nyugtatja.)
2020. ápr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. ápr. 19. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kamu?
2020. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem
2020. ápr. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!