Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek ez zavarna titeket?

Hölgyek ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Végleges arcszőrtelenítésen gondolkodom ,mert komfortosabb a csupasz érzés meg mert gyér arcszőrzetem van.

Tehát teljesen csupasz lennék. Más testtájon nem akarok szőrteleníteni.



2020. ápr. 22. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése, én nem szeretem a csupasz arcú férfiakat, másnak meg pont ez jön be, szóval inkább a saját belátásodra hallgass, ne arra amit itt mondani fognak, mert úgyis mindenkinek más tetszik
2020. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem nem nagyon jön be a csupasz arc
2020. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Változik,hogy kinek mi áll jól. PL láttam egyszer egy embert, előtte mindig csak full csupasz arccal láttam (szemöldöke, szempillája nyilván volt), és akkor ő úgy tök jól nézett ki; de egyszer megjelent bajusszal, és akkor már az egyáltalán nem állt jól neki. Valaki viszont bajusz nélkül tök ronda, bajusszal viszont tökéletesen gyönyörű , ahogy kinéz. Tehát ez a kinek mi áll jól. Mi megy a fejformájához, az arcához.
2020. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Én a sima arcot szeretem. Nem jó, ha szúr, meg piros is lesz tőle az arcom.
2020. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretem a férfiakat arcszőrzettel. De persze lehet valakinek jobban áll csupaszon.

Ha te az utóbbi kategóriába tartozol, akkor persze, miért is ne. Engem meg miért is zavarna :D

2020. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Engem sokkal jobban zavar, hogy "hölgy"-nek hívod a lányokat és nőket.
2020. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Annyira nem érdekel, persze van akinek jobban áll ha egyáltalán nincs arcszőrzete, máson meg ront, ha nincs.

De ha amúgy sem növesztenéd meg vagy akkor sem néz ki jól, ha megnöveszted, akkor szerintem nem gond, legalábbis szerintem nem ezen múlik.

2020. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ha azt mondom hölgyek akkor abban benne vannak a lányok meg a nők is.

A " Csajok" szó hasznáéatát engedélyezed?

2020. ápr. 22. 15:22
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretem a csupasz arcú férfiakat, de van, akinek tényleg jobban áll a borosta. Viszont a végleges szőrtelenítés évekig is hatásos lehet, mi lesz, ha meggondolod magad vagy a barátnőd arra kér majd, hogy növessz borostát?


u.i.: Számomra sokkal tiszteletreméltóbb a "hölgyek" megszólítás mint csajok/ lányok/ nők stb. Manapság ritkán hallani, olvasni, így külön köszönet kérdező.

2020. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem igazán zavar, az sokkal jobban zavar, hogy máshol nem akarsz szőrteleníteni.
2020. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!