Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom teljesen eltuntetn...

Mivel tudom teljesen eltuntetni a pattanasaimat?

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezetek miatt de IPodrol irok
2010. júl. 28. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
a legjobb mód: szex:D 18f irj ha gondolod.. :D
2010. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
de persze csak ha lány vagy haha
2010. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Radikalis etrendvaltoztatas: SEMMI csokolade-mogyorok-pattogatott kukorica stb. SEMMI disznohus, marhabol csak sovany es abbol is csak nagyon keves, inkabb bore nelkuli csirke vagy pulyka. Szines zoldsegek NYERSEN: sargarepa, paradicsom stb. Gyumolcs szinte mertektelenul :-))) Este egy gerezd NYERS fokhagyma. Kezd el sportolni - pl. futas 30 perc minden nap - es ha birod, akkor hetente legalabb 3x szauna, de az idealis a minden napi szaunazas lenne. Nagyon jol kitisztitja a porusokat. Ha kepes vagy radikalisan valtoztatni, akkor egy honap mulva mar azt is elfelejtened, hogy hol voltak a pattanasok.

Ne feledd, addig se nyomkodd veresre a borodet, mert a mar meglevo hegeket nem lehet eltuntetni :-(((

2010. júl. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
napozz v szolizz, használj vmi arctisztító tonikot(én garniert szoktam), és az arcodat csak szappannal mosd! mivel az ugye szárít. Remélem segítettem:)
2010. júl. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1.) Gyógyszertárban vegyél CINKES RÁZÓKEVERÉKET...

Ezzel esténként egy vattás pálcika segítségével kenegesd be a pattanásaid, reggel mosd le...

A pattanásokat heg nélkül 1-2 nap alatt leszárítja!


2.) Vegyél illatszerboltban TINI-TONIK ARCSZESZ-t...

Ezzel hetente 2-3 alkalommal az esti zuhanyozás után töröld át az arcod (egy vattalap segítségével).

Szépen kitisztítja és tisztán tartja a bőrt, pórusokat.


3.) Vegyél a boltban ÉTKEZÉSI ÉLESZTŐT...

Ebből minden este egyél meg egy kis darabkát, míg vannak rajtad pattanások!


4.) Ne egyél fűszeres ételeket (bors, fűszerpaprika, sok só, olajos chipszek, stb.)!!!

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, fehér sovány húsokat, minél kevesebb cukrot és cukrozott ételt, kerüld a csokoládét!...


==================================


A gyerekeim 19 és 20 évesek, egész tini koruk alatt nem voltak pattanásosak a fenti módszerrel! :-DDD

2010. júl. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En is az elesztore szavazok, ragyas voltam, mindent kiprobaltam, es csak az eleszto segitett. Minden nap egy korom nagysagit megeszem, es ragyog a borom, sehol egy ragya, eros a kormom es a hajam is szebb lett.

Eljen az eleszto!

2010. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én revalidot szedek, szépen múlnak, ugyanazokat a vitaminokat tartalmazza, mint az élesztő, meg élesztőt is, csak nagyobb mennyiségben, mintha simán ennéd. naponta 2-t szedek.

Amúgy az, hogy koplalj, meg ne egyél eztazt az hülyeség, hacsak nincs ételallergiád akkor nem befolyásolja a pattanásokat, kérezd meg a bőrgyógyászt vagy nézd meg a wikipédiát, ha nem hiszed.

2010. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kipróbálom majd:)
2010. aug. 28. 13:45
 9/9 A kérdező kommentje:
amugy 14/F xd
2010. aug. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!