Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fehérítsem ki a hajam...

Hogyan fehérítsem ki a hajam itthon?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat várok, és olyan megoldást amitől nem lesz sárga.


Köszönöm.


2020. ápr. 27. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk írhatnál valami kiindulási alapot, mert nem mindegy, hogy festett vörös hajból, vagy természetes szőkéből akarod.

Otthon, egy festésből szinte biztos, hogy nem tudod kihozni.

2020. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tökéletes eredményért hányszor kell leszívni a hajat?

Eredeti hajszin gesztenye barna, de már szinte ősz, és feketére volt eddig festve 22 éve. Rövid 3 cm hajam van és 2 havonta vágják. Most már sárgás rezes a második szokitoporon is túl vagyok. Nagyon sok pakolást kap a hajam. Napi szinten arganolajozom.

Segítsetek hogy lehetnék full fehér?!

Köszi

2020. ápr. 27. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ezzel. De lehet, hogy így is kell több alkalom. Aztán célszerű hamvasító sampont használni, hogy ne sárguljon be.

A gesztenye barnában elég sok a vörös pigment.

2020. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de olyan szép a fehér haj. Remélem sikerülni fog.
2020. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekel.

Sikerült, hófeher lett, a Kallos szokítő porával és 12%-os oxival 2 alkalommal kellett szőkíteni, mire fehér lett. Nem ment tönkre, majd szintén a Kallos 000-ás kiszőkítőjével, elértem a végleges eredményt.

Most jön a "nemszeretem" része, amivel tisztában voltam amikor nekivágtam, de vállaltam.

A hajam kb. 3 hétig volt szép, és lassan kezdett lepörögni, fesülködés közben az elvékonyodott, "elégett" rész. Tehat hol darabokban, hol csak alig, de tönkre ment. Nő az új haj, nem törtem össze, jön a nyár, és leszek "tüske", majd újra fekete.

2020. jún. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!