Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette instant color hajszíne...

Palette instant color hajszínező befogja az ősz hajszálakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy a Palette instant color hajszínező mennyire fogja be az ősz hajszálakat?

Barna színű a hajam és van pár ősz hajszálam, festeni még nem szeretném, de arra gondoltam, hogy ezt a fajta hajszínezőt kipróbálnám, tehát ugyanúgy barna hajszínezőt szeretnék.



2020. ápr. 28. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sajnos.
2020. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. A hajszínezők és tartós színezők nem fogják be az ősz hajszálakat rendesen. Ahhoz már hajfesték kell. De attól sem lesz semmi baja a hajadnak. Legalábbis én nem vettem észre változást, amikor áttértem a festékre. Nekem is barna, nincs szőkítve.
2020. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy milyen hajfestéket használsz?
2020. ápr. 28. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Loreál exellence creme, 5.00.

Előtte ugyanezt az árnyalatot használtam csak Loreál casting creme gloss, ami tartós színező. De az már nem fogja be rendesen, pedig nem vagyok nagyon ősz, csak szálak vannak itt-ott, csak pont jól látható helyeken.

2020. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2020. ápr. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!